Gratulujemy

Gratulujemy Wiktorowi Adaszewskiemu wyróżnienia w turnieju "Wywiedzione ze słowa" organizowanym w ramach wojewódzkiego przeglądu 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Podhale

Pustynia Błędowska, Poronin i Kraków to główne cele wycieczki klas 2c i 3a. Ponadto zwiedzanie Tatrzańskiego Parku Narodowego i wędrówki po górach. Dużo uśmiechu i dobrego humoru Wam życzymy!

Spotkanie z poetką

Uczniowie klasy humanistycznej 1a spotkali się z poetką naszego regionu panią Moniką Sawicką-Komala - autorką tomiku poetyckiego Kolory i cienie życia. Autorka opowiadała o procesie twórczym i pracy nad tekstami poetyckimi. Udzielała rad osobom, które piszą do szuflady, zachęcała do próbowania swoich sił w pracy

Zajęcia w terenie

Dnia 17 maja przyszli maturzyści z geografii, odbyli zajęcia w terenie. Celem zajęć terenowych była ocena:
- walorów turystycznych: przyrodniczych i pozaprzyrodniczych

Akumulator

Z radością informujemy, że projekt SU pt. W szkole ważna edukacja, ale dla nas - integracja! został pozytywnie oceniony w Konkursie Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY 2024 - konkurs młodzieżowy! Na m.in. organizację ogólnoszkolnej dyskoteki wraz z "jedzonkiem" otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 4 000,00 zł. Cieszymy się bardzo.

 

Oferta pracy

Informujemy, że poszukujemy nauczyciela fizyki. Osoby chętne prosimy o kontakt pod numerem telefonu 604908692.

Matura

Egzaminy maturalne rozpoczęte. Maturzyści przystąpili do sprawdzianu ze znajomości języka polskiego. Jak co roku, egzamin z polskiego otwiera cykl matur, stanowiących kluczowy etap edukacyjny dla absolwentów szkół średnich. Życzymy połamania piór.