wakacje

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania. Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami. 

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne

List ministra

Zamieszczamy list Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2021/2022. W liście minister Przemysław Czarnek przybliża najważniejsze zmiany w systemie edukacji wprowadzone w obecnym roku szkolnym. Dziękuje również uczniom i nauczycielom za wspieranie ukraińskich dzieci, które znalazły się w polskich szkołach w wyniku agresji Rosji na Ukrainę. zapoznaj się z treścią listu: kliknij (plik w formacie pdf, rozmiar 212 KB)

Spływ kajakowy

Wczoraj, uczniowie klas 3b i 3c uczestniczyli w spływie kajakowym rzeką Nowa Brda. Kajaki to rewelacyjny sposób na spędzenie aktywnego czasu na łonie natury. Wybrana trasa dostarczyła wszystkim rozrywki, wyzwań i masę dobrej zabawy.

Stypendia

Uczniowie pomorskich szkół mogą ubiegać się o przyznanie Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego. Dostępne są stypendia „budżetowe” i finansowane z „Pomorskiego programu pomocy stypendialnej – III edycja”.

Gratulujemy

Serdecznie gratulujemy

Monice Bieleckiej z kl. 3a

zdobycia wyróżnienia w konkursie fotograficznym "Tu żyję" towarzyszącemu projektowi "Ziemia człuchowska - dla czystego Pomorza".

 

 

Zakończenie

Serdecznie zapraszamy społeczność szkolną na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w piątek na godz. 9,00. 

Laureat

Serdecznie gratulujemy

Michałowi Tyrawskiemu z kl. 3a

uzyskania tytułu laureata Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej COPTIOSH. Michał otrzymał indeks uprawniający go do przyjęcia na I rok studiów w 29 uczelniach w Polsce oraz pięciodniową wycieczkę do Brukseli.