MMA

Serdecznie gratulujemy 

Magdalenie Bloch z kl. 1a

zdobycia I miejsca i złotego medalu w Amatorskiej Lidze w MMA o Puchar Polski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

MDT

Międzynarodowy Dzień Teatru stał się okazją do wyjazdu 28 marca 2023 r. klas 3b i 4a na spektakl pt. "Oficerki", który prezentowano w Bydgoszczy. Biblioteka szkolna przygotowała gazetkę ścienną związaną z tym świętem, a na lekcjach języka polskiego utrwalono wiedzę o teatrze absurdu, antycznym i szekspirowskim.

Konkurs

Zapraszamy do lektury artykułu pt. "Powiatowy Konkurs Ortograficzny. Zmagania z językiem polskim w człuchowskim LO odbyły się już po raz 18!"  i obejrzenia galerii zdjęć autorstwa Małgorzaty Wojciechowskiej. Artykuł ukazał się na czluchow.naszemiasto.pl - kliknij aby przeczytać.

Rekrutacja

W dniu dzisiejszym wszystkich kandydatów do klas pierwszych na rok szkolny 2023/2024 oraz ich rodziców i opiekunów zapraszamy na I Giełdę Szkół Ponadpodstawowych w Rychnowach. Szukajcie tam naszego stanowiska. Odpowiemy na Wasze pytania, a nawet więcej...

Gratulujemy

Serdecznie gratulujemy

Oliwii Ludwickiej z kl. 4a

zdobycia I miejsca indywidualnie w Mistrzostwach Powiatu Człuchowskiego w biegach przełajowych w kat. dziewcząt na dystansie 1500 m.

Wycieczka

We wtorek odwiedziliśmy Muzeum Marynarki Wojennej, gdzie mogliśmy się zanurzyć w historię morskich sił zbrojnych – od jej początków w 1918 roku, po dzień dzisiejszy. Zobaczyliśmy m.in. modele okrętów wojennych, zarówno tych najstarszych, wyposażonych w żagle, jak i nowoczesnych. Zwiedzając muzeum mogliśmy się również przyjrzeć uzbrojeniu morskiemu jak armaty, miny, torpedy czy działka przeciwlotnicze. Przewodnik przybliżył nam tradycje oraz zwyczaje marynarskie.

Gratulujemy

Serdecznie gratulujemy:

Oliwii Ludwickiej z kl. 4a
Marii Zielnik z kl. 1c

zdobycia II miejsca w Mistrzostwach Powiatu Człuchowskiego w biegach przełajowych w kat. dziewcząt na dystansie 1500 m.