wsparcie

Przedstawiamy harmonogram wsparcia w postaci konsultacji świadczonych telefonicznie przez psychologów Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Człuchowie dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z treśćią komunikatu.

Szkoła pamięta

Już po raz trzeci uczestniczymy w akcji „Szkoła pamięta”. Chcemy w ten sposób zwróć uwagę uczniów na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności. W związku z tym prosimy uczniów o zebranie zniczy, które w piątek, 29 października zostaną ustawione na grobach.

Poza siecią

Dobiegł końca eksperyment, któremu poddała się piątka uczniów klasy 3f. Prezentujemy trójkę zwycięzców, którzy dotarli do końca i mieli przyjemność zaprezentować szerszej publiczności swoje refleksje oraz efekty działań koniecznych do realizacji podczas trwania eksperymentu. Podczas podsumowania akcji Klaudia, Piotr i Karolina opowiedzieli o swoich odczuciach związanych z przeżyciem 5 dni

Unihokej

Rada Rodziców Szkoły zasponsorwała naszym uczniom zestaw do unihokeja. Zakupione zostały kije dla dwóch dużyn, piłeczki oraz bramki. Sprzęt będzie wykorzystywany na lekcjach wychowania fizycznego. Dziękujemy.

Futsal

Gratulujemy szkolnej drużynie chłopców w futsalu w składzie: W. Bielecki, M. Choma, W. Kaczmarek, D. Kojnecki, K. Kołsut, K. Kowalik, J. Kujawski, M. Pukownik, J. Sobański, M. Śmiechowski, W. Urbaniak, S. Woźniak zajęcia II miejsca w Mistrzostwach Powiatu Człuchowskiego w futsalu.

Kawiarenka

Przy słodkościach i w kameralnym i nostalgicznym nastroju odbyła się kawiarenka literacka poświęcona czterem literatom polskim, którym dedykowany jest rok 2021: Cyprianowi Norwidowi, Tadeuszowi Różewiczowi, Krzysztofowi Baczyńskiemu i Stanisławowi Lemowi. Były recytacje tekstów, prezentacje multimedialne, a co najważniejsze ciekawa dyskusja interpretacyjna.

Czepiaj się książek

20 października 2021 r. odbyła się prezentacja multimedialna przygotowana przez sympatyków biblioteki szkolnej. Prezentację przygotowali uczniowie klasy 1a Michał Dybaś i Oskar Ludwicki. Teksty czytały uczennice klasy 2a Natalia Pacha i Natalia Elias.