Kurs

Przedstawiamy harmonogram kursu z matematyki przygotowującego do poprawkowego egzaminu maturalnego:

16 i 17 sierpnia br., godz. 10.00-12.00, prowadząca p. Ewa Terlecka

18, 19 i 22 sierpnia br., godz. 10.00-12.00, prowadząca p. Renata Koniarska

Zapraszamy do udziału.

ESA dla OSE

Informujemy, że jesteśmy w gronie 1200 placówek z całej Polski, które otrzymają bezpłatny czujnik smogu wraz z aparaturą i oprogramowaniem i dołączą do projektu ESA – Edukacyjna Sieć Antysmogowa. W ramach projektu „ESA dla OSE” uczniowie i nauczyciele uczą się działać na rzecz ochrony czystego powietrza, kształtując zarazem swoje kompetencje cyfrowe.

wakacje

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania. Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami. 

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne

Wykaz podręczników

Informujemy, że na naszej stronie został opublikowany wykaz podręczników na rok szkolny 2022/2023.

Wykaz znajdziecie pod adresem: https://loczluchow.pl/images/pdf/SZP_22_23.pdf

List ministra

Zamieszczamy list Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2021/2022. W liście minister Przemysław Czarnek przybliża najważniejsze zmiany w systemie edukacji wprowadzone w obecnym roku szkolnym. Dziękuje również uczniom i nauczycielom za wspieranie ukraińskich dzieci, które znalazły się w polskich szkołach w wyniku agresji Rosji na Ukrainę. zapoznaj się z treścią listu: kliknij (plik w formacie pdf, rozmiar 212 KB)

Egzaminy

Egzaminy poprawkowe dla uczniów kl. 1-3:

26 sierpnia 2022 r.  godz. 9.00 sala 4 - matematyka

29 sierpnia 2022 r.  godz. 9.00 sala 4 - historia

 

Egzaminy poprawkowe maturalne:

23 sierpnia 2022 r. godz. 9.00

Stypendia

Uczniowie pomorskich szkół mogą ubiegać się o przyznanie Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego. Dostępne są stypendia „budżetowe” i finansowane z „Pomorskiego programu pomocy stypendialnej – III edycja”.