Stypendia pomostowe

Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Powiatu Człuchowskiego w informuje, że na stronie internetowej www.stypendia-pomostowe.pl zamieszczony jest regulamin XXII edycji Programu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2023/2024. Stypendium jest dla tegorocznych maturzystów wybierających się na I rok studiów, wynosi na I rok studiów 7000,00 zł, które można uzyskać po spełnieniu kryteriów podanych w regulaminie.

IndeksStart

Rusza rekrutacja do 16. edycji programu Indeks Start2Star. Jest to program stypendialny dla najzdolniejszych i najbardziej aktywnych maturzystów, pochodzących z niezamożnych rodzin i zaczynających studia. Jak co roku, wyłonionych zostanie 14-stu finalistów, którzy otrzymają stypendium w wysokości 1600 zł brutto miesięcznie, wypłacane przez cały okres studiów (I i II stopnia).

Stypendia

Uczniowie pomorskich szkół mogą ubiegać się o przyznanie Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego. Dostępne są stypendia „budżetowe” i finansowane z „Pomorskiego programu pomocy stypendialnej – III edycja”.

Stypendium

Zastanawiacie się czasem, dlaczego w obszarze nowych technologii pracuje zaledwie 15% kobiet, pomimo że statystycznie stanowią one połowę użytkowników współczesnych zdobyczy ery cyfrowej i według badań korzystają z nich chętniej niż mężczyźni? Czas to zmienić!

Stypendia

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemi Człuchowskiej serdecznie zaprasza tegorocznych maturzystów, którzy zamierzają aplikować na studia dzienne I stopnia realizowane w polskich uczelniach publicznych mających uprawnienia magisterskie lub jednolite studia magisterskie realizowane w polskich uczelniach publicznych, do składania wniosków o rekomendację LGD Ziemi Człuchowskiej do uzyskania stypendium.

Stypendia

Informujemy, że istnieje możliwość otrzymania stypendium Fundacji „Effectus Papilionis Foundation”. Stypendium jest dla uczniów z małych miejscowości i terenów wiejskich z całej Polski, zdolnych i zmotywowanych do nauki, których trudna sytuacja materialna utrudnia zdobywanie wiedzy. Celem stypendium jest wspomaganie edukacji

Gratulujemy

Gratulujemy

Kaczkowskiej Amelii

Remigiuszowi Skrzyńskiemu

uzyskania stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2021/2022.