Starosta Powiatu Człuchowskiego i Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Powiatu Człuchowskiego uprzejmie informuje uczniów szkół ponadpodstawowych o możliwości uzyskania stypendium. Warunki uzyskania stypendium:

 

1.O stypendium naukowe mogą ubiegać się uczniowie od II klasy szkoły ponadpodstawowej, którzy osiągają średnią ocen co najmniej na poziomie 4,8, lub są finalistami olimpiady przedmiotowej,bądź mają udokumentowane inne szczególne osiągnięcia naukowe.

2. O stypendium za szczególne osiągnięcia w sporcie może aplikować każdy uczeń zamieszkujący na terenie Powiatu Człuchowskiego, uczący się w szkole której organem prowadzącym jest Powiat Człuchowski.
Pod pojęciem szczególnych osiągnięć w sporcie należy rozumieć:
- udokumentowane uzyskanie co najmniej trzeciego miejsca w finałach sportowych na szczeblu wojewódzkim, czy udział w zawodach na szczeblu krajowym, międzynarodowym w randze mistrzostw np.: Polski, Europy, Świata czy Igrzysk Olimpijskich.

3. Termin składania wniosków 30 wrzesień 2020r. w siedzibie PCPR pokój nr 12 ul. Wojska Polskiego 5 Człuchów.
Wypełnione wnioski można również przesyłać on lane na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Regulamin przyznawania pomocy z Powiatowego Funduszu Stypendialnego można pobrać w sekretariacie szkoły.

Do pobrania:

Wniosek o stypendium dla ucznia (plik pdf, rozmiar 460 KB - kliknij i pobierz)