Z dumą zawiadamiamy, że nasza uczennica Agata Gałan z klasy 2e zdobyła swój pierwszy tytuł mistrzyni Polski w kategorii seniorek! Oprócz złotego, zdobyła też brązowy medal. Agata, która jest zawodniczką Wikinga Rychnowy wywalczyła złoty medal w trakcie Paralekkoatletycznych Mistrzostw

Polski w Bydgoszczy - wygrała bieg na 400 metrów, a na dwukrotnie krótszym dystansie zdobyła dodatkowo brąz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu i wywiadu przeprowadzonego przez Radio Weekend z Chojnic. Artykuł znajdziecie pod adresem: https://weekendfm.pl/?n=90786&sport-agata_galan_z_polnicy_w_gminie_czluchow_po_raz_pierwszy_zostala_paralekkoatletyczna_mistrzynia_polski_seniorek (link otwiera nową stronę).