Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Rodzice,

z okazji zakończenia zajęć szkolnych w najstarszych klasach szkół ponadgimnazjalnych oraz w związku ze zbliżającym się terminem egzaminów maturalnych, wyrażam uznanie i przekazuję Państwu słowa wdzięczności za zaangażowanie i pracę każdego dnia, za stwarzanie Uczniom warunków i życzliwej atmosfery, w której mogli rozwijać swoje umiejętności, zdobywać i utrwalać wiedzę, by móc zakończyć edukację szkolną i przystąpić z powodzeniem do egzaminu maturalnego. 

Dziękuję za trud włożony w przygotowanie Maturzystów do egzaminu dojrzałości. Jestem przekonana, że dzięki Państwa wsparciu osiągną oni kolejne sukcesy na studiach i w dorosłym życiu.

Drodzy Absolwenci,

wkrótce przystąpicie do egzaminu maturalnego. Życzę Wam, abyście dobrze wykorzystali swoją wiedzę i umiejętności nabyte wytrwałą i rzetelną pracą. Powodzenia na maturze i w dalszej edukacji!

 

Szanowni Rodzice,

dziękuję Państwu za starania i mądre wspieranie Waszych Dzieci w drodze edukacyjnej. To dzięki Państwa troskliwości i wielkiemu oddaniu, córki i synowie mogą realizować plany i marzenia. Życzę Państwu, abyście nieustannie doświadczali rodzicielskiej dumy i satysfakcji z osiągnięć życiowych swoich dzieci, wkraczających w dorosłe życie.

Z wyrazami wdzięczności i podziękowaniem

Pomorski Kurator Oświaty
Małgorzata Bielang

pobierz List Pomorskiego Kuratora Oświaty Pomorskiego Kuratora Oświaty (1 plik, format pdf, wielkość 387 KB)