13 kwietnia 2016 r.  Talent Show.

Talent albo się ma, albo… się go nie ma. Talentu człowieka się nie nauczy. A uczniowie naszej szkoły różne „talenta” mają. Od kilku lat cyklicznie organizujemy TALENT SHOW, aby promować pasje, hobby i zainteresowania naszych uczniów. Szwajcarski filozof H. F. Amiel powiedział, czym jest talent. Wg niego talent to robienie z łatwością tego, co jest trudne dla innych albo zupełnie nie do wykonania. Nasi uczniowie pokazali, że z łatwością grają na różnych instrumentach, śpiewają, tańczą, malują, rysują, recytują i tworzą poezję i prozę. To był naprawdę udany koncert. Przy okazji zaprezentowano kolejny tomik literacki naszych młodych twórców, zatytułowany „Kim jestem?” Dziękujemy wszystkim artystom. Fotoreportaż w naszej galerii.

 15 04 201622 04 2016

 

W piątek 7 marca 2014 r. w naszej szkole odbył się przegląd talentów pod tytułem „Pokaż, co potrafisz” . W pokazie udział wzięli uczniowie szkoły i nie tylko. Uczestnicy zaprezentowali swoje zdolności i umiejętności wokalne, taneczne, instrumentalne i plastyczne. Pomysł na takie wydarzenie wyniknął z zeszłorocznego Festiwalu Talentów, którego organizatorką była p. Krystyna Łuczycka i p. Ilona Lichucka. Tegoroczny występ zorganizował Szymon Szufrajda uczeń klasy 2b z pomocą wicedyrektora - Wojciecha Podgórskiego.

Zdjęcia z występu można znaleźć w galerii.

 

 

6 marca 2013 r. odbył się I Szkolny Festiwal Talentów. Uczniowie naszej szkoły mogli zaprezentować to, czym zajmują się po lekcjach i co wypełnia ich czas wolny. Ideą festiwalu było przede wszystkich pokazanie, że pasja i różne zainteresowania rozwijają naszą osobowość, pozwalają też na ciekawe kreowanie swojego życia. A było na co popatrzeć – wystawy haftu, rysunków, fotografii, breloków, budowli z klocków lego, kolczyków, autografów czy kapsli - przyciągały uwagę zwiedzających. Oprócz tego wystąpili soliści – wokaliści i pięknie śpiewali.

Inni cudownie tańczyli. Rytmiczne kołysanie biodrami tancerek wzbudziło powszechne zainteresowanie szczególnie męskiej części widowni. Jeszcze inni wspaniale grali….ech te brzmienia gitar….. Ogromną sensację wywołał występ naszego wicedyrektora, który przepięknie zagrał na gitarze własną kompozycję. Tu warto dodać, że panu Dyrektorowi towarzyszył na gitarze Maciej z II b i nasz były uczeń Kuba Glugla na instrumencie klawiszowym. Występowi temu towarzyszyła projekcja multimedialna. Trzeba przyznać, że był to ciekawy projekt. Festiwal spotkał się z ciepłym przyjęciem uczniów. Warto promować talenty uczniowskie, warto je pokazywać i warto je doceniać.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.

festiwal2013festiwal2013 1festiwal2013 2festiwal2013 3festiwal2013 4

Wykaz osiągnięć naszych uczniów. Wykazy sporządzone w podziale na lata szkolne.

Osiągnięcia

Zestawienie realizowanych lub współrealizowanych przez szkołę projektów.

Projekty

Podpisane przez szkołę wielopłaszczyznowe porozumienia o współpracy.

Współpraca

Uroczystości, akcje, imprezy, konkursy - organizacja życia szkolnego.

Organizujemy

W GALERIACH