6 marca 2013 r. odbył się I Szkolny Festiwal Talentów. Uczniowie naszej szkoły mogli zaprezentować to, czym zajmują się po lekcjach i co wypełnia ich czas wolny. Ideą festiwalu było przede wszystkich pokazanie, że pasja i różne zainteresowania rozwijają naszą osobowość, pozwalają też na ciekawe kreowanie swojego życia. A było na co popatrzeć – wystawy haftu, rysunków, fotografii, breloków, budowli z klocków lego, kolczyków, autografów czy kapsli - przyciągały uwagę zwiedzających. Oprócz tego wystąpili soliści – wokaliści i pięknie śpiewali.

Inni cudownie tańczyli. Rytmiczne kołysanie biodrami tancerek wzbudziło powszechne zainteresowanie szczególnie męskiej części widowni. Jeszcze inni wspaniale grali….ech te brzmienia gitar….. Ogromną sensację wywołał występ naszego wicedyrektora, który przepięknie zagrał na gitarze własną kompozycję. Tu warto dodać, że panu Dyrektorowi towarzyszył na gitarze Maciej z II b i nasz były uczeń Kuba Glugla na instrumencie klawiszowym. Występowi temu towarzyszyła projekcja multimedialna. Trzeba przyznać, że był to ciekawy projekt. Festiwal spotkał się z ciepłym przyjęciem uczniów. Warto promować talenty uczniowskie, warto je pokazywać i warto je doceniać.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.

festiwal2013festiwal2013 1festiwal2013 2festiwal2013 3festiwal2013 4

Wykaz osiągnięć naszych uczniów. Wykazy sporządzone w podziale na lata szkolne.

Osiągnięcia

Zestawienie realizowanych lub współrealizowanych przez szkołę projektów.

Projekty

Podpisane przez szkołę wielopłaszczyznowe porozumienia o współpracy.

Współpraca

Uroczystości, akcje, imprezy, konkursy - organizacja życia szkolnego.

Organizujemy

W GALERIACH