Witamy

i love banner     bip 1

 

 

 

 

hostgator domain coupon

baner 2020 2021

FavPromote

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu... podajemy nowe terminy postępowania rekrutacyjnego.

Rekrutacja 2020/2021

Zdalna pomoc psychologiczno-pedagogiczna: zapraszamy do zapoznania się z numerami telefonów oraz linkami do artykułów nt. koronawirusa oraz bezpłatnego wsparcia psychologiczno-pedagogicznego.

Zdalna pomoc psych.-pedagog.

Z radością informujemy, że decyzją Komisji Konkursowej Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWyzwanie, otrzymaliśmy tytuł laureata. Nagrodą jest mobilna pracownia multimedialna z 16 sztukami komputerów przenośnych.

Jesteśmy laureatami

Drodzy Uczniowie przypominam o środkach ochronnych: często myj ręce, stosuj odpowiednie zasady ochrony podczas kaszlu i kichania, unikaj dotykania oczu, nosa i ust, jeśli masz gorączkę, kaszel, trudności w oddychaniu, zasięgnij pomocy medycznej.

Komunikat - koronawirus

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2020 nasze liceum zajęło 41 miejsce wśród najlepszych liceów w województwie pomorskim i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2020”

Wśród najlepszych!

plakat LO 2021

 

13 kwietnia 2016 r.  Talent Show.

Talent albo się ma, albo… się go nie ma. Talentu człowieka się nie nauczy. A uczniowie naszej szkoły różne „talenta” mają. Od kilku lat cyklicznie organizujemy TALENT SHOW, aby promować pasje, hobby i zainteresowania naszych uczniów. Szwajcarski filozof H. F. Amiel powiedział, czym jest talent. Wg niego talent to robienie z łatwością tego, co jest trudne dla innych albo zupełnie nie do wykonania. Nasi uczniowie pokazali, że z łatwością grają na różnych instrumentach, śpiewają, tańczą, malują, rysują, recytują i tworzą poezję i prozę. To był naprawdę udany koncert. Przy okazji zaprezentowano kolejny tomik literacki naszych młodych twórców, zatytułowany „Kim jestem?” Dziękujemy wszystkim artystom. Fotoreportaż w naszej galerii.

 15 04 201622 04 2016

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarcza 2019 2020

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas