Witamy

i love banner     bip 1

 

 

 

 

hostgator domain coupon

baner 2020 2021

FavPromote

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu... podajemy nowe terminy postępowania rekrutacyjnego.

Rekrutacja 2020/2021

Zdalna pomoc psychologiczno-pedagogiczna: zapraszamy do zapoznania się z numerami telefonów oraz linkami do artykułów nt. koronawirusa oraz bezpłatnego wsparcia psychologiczno-pedagogicznego.

Zdalna pomoc psych.-pedagog.

Z radością informujemy, że decyzją Komisji Konkursowej Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWyzwanie, otrzymaliśmy tytuł laureata. Nagrodą jest mobilna pracownia multimedialna z 16 sztukami komputerów przenośnych.

Jesteśmy laureatami

Drodzy Uczniowie przypominam o środkach ochronnych: często myj ręce, stosuj odpowiednie zasady ochrony podczas kaszlu i kichania, unikaj dotykania oczu, nosa i ust, jeśli masz gorączkę, kaszel, trudności w oddychaniu, zasięgnij pomocy medycznej.

Komunikat - koronawirus

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2020 nasze liceum zajęło 41 miejsce wśród najlepszych liceów w województwie pomorskim i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2020”

Wśród najlepszych!

plakat LO 2021

 

Kolejny raz w naszej szkole odbyło się sympozjum językowe. Było nieco w innej formie i bardzo się podobało. Wykład inauguracyjny pt. Dlaczego język polski jest tak diabelnie trudny? wygłosiła Marta Rudnicka z IIIc. A potem były wystąpienia uczniów, którzy mówili o modzie w języku, o slangu młodzieżowym i o wpływie mediów na język współczesnego człowieka. Piękny poetycki język wyśpiewała Pamela Stroszain wykonując dwa teksty liryczne. W trakcie sympozjum odczytano trzy wiersze, które zostały wyłonione w trakcie turnieju jednego wiersza, przeprowadzonego we wszystkich klasach. Były to wiersze oczywiście o języku. Jednak największym hitem okazał się występ Kacpra Ossowskiego z IIIc, który bardzo dynamicznie wykonał parafrazę utworu ACDE pod własnym tytułem „Jadę na Hel”. Oj, tego występu długo nie zapomnimy, ale mamy nadzieję, że językowe porady też pozostaną w pamięci.

Zdjęciaw naszej galerii.

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarcza 2019 2020

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas