Almanach absolwentów

i love banner     bip 1

 

 

 

 

baner 2020 2021

Listy absolwentów Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, filia w Czarnem.
Wykaz obejmuje roczniki od 1970 do 1978.

 

Absolwenci' 1970

Absolwenci' 1971
  1. Biłec Ryszard
  2. Brewka Marianna
  3. Celińska Janina
  4. Celińska Krystyna
  5. Chmielewska Krystyna
  6. Drońska Krystyna
  7. Galanty Henryk
  8. Galanty Ludwine
  9. Januszewska Renata
  10. Konet Anna
  11. Kozuj Marian
  12. Maciejewicz Halina
  13. Merel Teresa
  14. Michnowicz Teresa
  15. Misztal Genowefa
  16. Misztal Krzysztof
  17. Mydłowska Bogumiła
  18. Rodzoch Henryka
  19. Soliwoda Irena
  20. Suchojad Andrzej
  21. Żubertowska ena
  1. Banaszak Zbigniew
  2. Bartromiejczak Wojciech
  3. Białogóra Monika
  4. Droński Edward
  5. Jałowiec Jolanta
  6. Janczak Grażyna
  7. Konopka Zygmunt
  8. Kwiatkowska Zdzisława
  9. Lubczyk Elżbieta
  10. Łozińska Teresa
  11. Misztal Barbara
  12. Radomska Danuta
  13. Rape Teresa
  14. Siembak Elżbieta
  15. Turczynowski Lubomir
  16. Wasiniewska Genowefa

Absolwenci' 1972

Absolwenci' 1973
  1. Borowski Krzysztof
  2. Brzozowska Jadwiga
  3. Ćwiek Mieczysław
  4. Ginda Bogdan
  5. Gembska Stanisława
  6. Kamiński Jerzy
  7. Kozioł Maria
  8. Krzesiecka Ewa
  9. Sadło Tadeusz
  10. Ziółkowska Łucja



  1. Drabik Renata
  2. Finor Elżbieta
  3. Gilewicz Helena
  4. Głąbik Irena
  5. Grochowska Teresa
  6. Grochowski Bernard
  7. Hertel Henryka
  8. Karczyńska Irena
  9. Kurylak Irena
  10. Kurzawińska Krystyna
  11. Płonczyńska Helena
  12. Podgórska Wanda
  13. Sowińska Wiesława
  14. Stolarczyk Jadwiga
  15. Święcka Elżbieta
  16. Więcław Stanisław
  17. Wolus Maria

Absolwenci' 1975

Absolwenci' 1976

  1. Andrusieczko Stefania
  2. Bartkowska Teresa
  3. Berendt Gertruda
  4. Białkowska Elżbieta
  5. Ćwiek Irena
  6. Dziadkiewicz Sabina
  7. Foryszewska Genowefa
  8. Gaźniczak Henryk
  9. Horbatowicz Jan
  10. Ignacak Tadeusz
  11. Krześ Krystyna
  12. Kurzawińska Jadwiga
  13. Lewandowska Genowefa
  14. Meller Janina
  15. Mróz Kazimierz
  16. Niwińska Irena
  17. Piskorz Genowefa
  18. Piskorz Grażyna
  19. Siedlecka Leokadia
  20. Sobczyńska Stanisława
  21. Sobczyński Andrzej
  22. Stec Zofia
  23. Trzebiatowska Henryka
  24. Uljasz Emilia
  25. Wróbel Sabina
  26. Wysocka Małgorzata
  1. Babut Leonarda
  2. Bednarski Stanisław
  3. Być Kazimierz
  4. Chachaj Adam
  5. Ciąpała Wiesława
  6. Ciesielczuk Krystyna
  7. Derda Jan
  8. Foryszewska Bożena
  9. Gelmuda Elżbieta
  10. Gorzelak Danuta
  11. Grabowska Elżbieta
  12. Grad Tadeusz
  13. Guszta Elżbieta
  14. Jakubowska Anna
  15. Jędrzejewska Danuta
  16. Nisztuk Helena
  17. Ossowska Bożena
  18. Pawlonka Bogdan
  19. Pińkowska Elżbieta
  20. Sobiegraj Wiesława
  21. Soliwoda Stanisław
  22. Sołowiej Teresa
  23. Szlacheta Wiktor
  24. Wolińska Halina
  25. Wójtowicz Elżbieta
  26. Zajączkowski Wincenty
  27. Ziejka Irena

Absolwenci' 1977

Absolwenci' 1978

  1. Barańska Barbara
  2. Być Stanisław
  3. Chojnowska Bogusława
  4. Czajewicz Anastazja
  5. Daas Urszula
  6. Drapalska Gabriela
  7. Fierek Danuta
  8. Flis Jolanta
  9. Flis Sławomir
  10. Foryszewska Barbara
  11. Jakubik Krystyna
  12. Korabik Bogumiła
  13. Lewandowski Stanisław
  14. Ławrów Krystyna
  15. Piotrowski Krzysztof
  16. Starczewska Władysława
  17. Weinert Barabra
  18. Wirkus Krzysztof
  1. Farynik Grażyna
  2. Feitek Barbara
  3. Hulisz Ewa
  4. Idzinowska Irena
  5. Irzyk Jadwiga
  6. Jakubowski Jerzy
  7. Kępa Krystyna
  8. Kwapień Krystyna
  9. Molzahn Stanisław
  10. Motyczyńska Iwona
  11. Osmala Zofia
  12. Samek Bogusława
  13. Sowa Maria
  14. Śledzińska Elżbieta
  15. Taraska Teresa
  16. Trojanowska Kazimiera
  17. Wirkus Emilia

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarcza 2019 2020

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas