Almanach absolwentów

i love banner     bip 1

 

 

 

 

baner 2020 2021

Lista absolwentów Liceum Ogólnokształcącego dla Pracujących w Człuchowie

lata 1962-1967

 

 

ABSOLWENCI' 1962

 

1.      Binienda Adolfa
2.      Breszka Janina
3.      Chabros Zdzisław
4.      Członka Marian
5.      Dobrzańska Genowefa
6.      Drawski Witold
7.      Dziuba Władysław
8.      Grabowski Bogusław
9.      Hajnas Władysław
10.    Hebel Piotr
11.  Janowczyk Janusz
12.  Kmieć Maria
13.  Kmieć Stanisław
14.  Kuczyńska Maria
15.  Leszczyński Henryk
16.  Małysa Marian
17.  Rak Kazimierz
18.  Sikorska Jadwiga
19.  Wąsik Edward
20.  Wencel Mieczysław

 

ABSOLWENCI' 1963

 

1.    Brudnicka Maria
2.    Cherek Janina
3.    Czop Zofia
4.    Giżewska Anna
5.    Gromski Zdzisław
6.    Grubicki Tadeusz
7.    Janus Kazimierz
8.    Jażdżewska Jadwiga
9.    Jusis Teresa
10.  Kątnik Danuta
11.  Kosior Stanisława
12.  Lewandowska Maria
13.  Lewiński Roman
14.  Niewiadomska Helena
15.  Owsiak Maria
16.  Przybył Janina
17.  Ringwelska Urszula
18.  Sawicka Natalia
19.  Stadnik Tadeusz
20.  Stoltman Franciszek
21.  Wieżel Maria
22.  Wojtyra Franciszek
23.  Wolski Józef
24.  Zasada Czesława
25.  Ziejka Bogusław
26.  Zielińska Krystyna
27.  Zioła Rudolf

 

ABSOLWENCI' 1964

 

1.          Barański Andrzej
2.          Barański Antoni
3.          Chachaj Helena
4.          Gawrońska Krystyna
5.          Grzebień Kazimierz
6.          Gulatowski Wenanty
7.          Jażdżewski Józef
8.          Klik Sabina
9.          Kowalczyk Andrzej
10.        Lenża Urszula
11.        Lis Irena
12.        Lizakowski Józef
13.        Lonatowska Zofia
14.        Majak Genowefa
15.        Milczak Antoni
16.        Niejaka Teresa
17.        Orlikowska Urszula
18.        Plata Genowefa
19.        Pokusa Teresa
20.        Popko Olga
21.        Prondziński Zygmunt
22.        Rossian Anna
23.        Sokół Helena
24.        Sudujka Krystyna
25.        Szymczak Andrzej
26.        Szymczak Stanisław
27.        Wiśniewska Władysława
28.        Wyka Kamilia
29.        Zieliński Brunon

 

ABSOLWENCI' 1965

 

1.    Adler Genowefa
2.    Bajdor Grzegorz
3.    Bejnarowicz Janina
4.    Drozd Mikołaj
5.    Duda Stanisław
6.    Dudzic Bogusław
7.    Dziuba Bronisława
8.    Fedtke Elżbieta
9.    Głoweacka Zofia
10.  Gozda Anna
11.  Grzebień Tadeusz
12.  Hamerski Józef
13.  Jarosz Leonarda
14.  Jastrzębska Helena
15.  Jażdżewska Krystyna
16.  Jażdżewski Władysław
17.  Jąłczyński Jerzy
18.  Jobke Zyta
19.  Karnowska Marta
20.  Kiczmachowska Zofia
21.  Klimaszewski Piotr
22.  Kotewicz Jerzy
23.  Kulesza Małgorzata
24.  Lemańczyk Teresa
25.  Łaszcz Jan
26.  Marusa Franciszek
27.  Marusa Irena
28.  Melller Stanisław
29.  Narloch Edmund
30.  Oleszczuk Agata
31.  Ponikowski Henryk
32.  Popielski Adam
33.  Priatka Jan
34.  Puzanowska Elżbieta
35.  Salach Zbigniew
36.  Siedlecki Tadeusz
37.  Suszko Eugenia
38.  Szalbierz Zenona
39.  Szymańczyk Irena
40.  Szymura Marek
41.  Wolska Alicja
42.  Wolski Tadeusz
43.  Zdrojewska Zofia
44.  Żuberek Tadeusz

 

ABSOLWENCI' 1966

 

1.    Barańska Krystyna
2.    Barton Teresa
3.    Bartoszewicz Zdzisława
4.    Bądkowska Anna
5.    Białecka Jadwiga
6.    Bochenek Zdzisław
7.    Bodnar Wiesława
8.    Cybula Ewa
9.    Ćwikła Lucyna
10.  Fatyga Ryszard
11.  Gajdamowicz Marek
12.  Goroś Krystyna
13.  Grodkiewoicz Genowefa
14.  Grzesiek Irena
15.  Jankowska Janina
16.  Jurewicz Sabina
17.  Jusis Regina
18.  Kamieniecki Kazimierz
19.  Kawczyński Zenon
20.  Kędzierska Krystyna
21.  Kłak Tadeusz
22.  Kuchcińska Krystyna
23.  Lelicka Janina
24.  Lubiński Tadeusz
25.  Łempicki Tadeusz
26.  Majer Irena
27.  Mojecki Henryk
28.  Nowicka Jolanta
29.  Ollik Maria
30.  Pasek Anastazja
31.  Pietrzak Ryszard
32.  Piórkowska Wanda
33.  Piwowarska Kazimiera
34.  Psuja Janina
35.  Rojek Roman
36.  Sałata Danuta
37.  Sandak Henryk
38.  Spyrka Hesterd
39.  Stadnik Anna
40.  Stadnik Bolesław
41.  Stanisławski Ryszard
42.  Ściborowski Karol
43.  Wowrowska Genowefa

 

ABSOLWENCI' 1967

 

1.    Antonowicz Maria
2.    Antonowicz Stanisław
3.    Bąk Jerzy
4.    Borowiec Grażyna
5.    Cabaj Ryszard
6.    Chmura Jadwiga
7.    Czaplicka Aniela
8.    Czepik Mieczysław
9.    Czub Zofia
10.  Ćwikła Lucyna
11.  Drzazga Stanisława
12.  Fudala Danuta
13.  Gibczyńska Józefa
14.  Gomułka Leokadia
15.  Goździk Stanisława
16.  Góralska Ewa
17.  Grdeń Zofia
18.  Greczyszyn Kazimiera
19.  Holc Zenon
20.  Hryncewicz Krystyna
21.  Jagła Maria
22.  Kątnik Danuta
23.  Kołakowska Maria
24.  Kret Nina
25.  Kufel Maria
26.  Marzec Maria
27.  Matysiak Krystyna
28.  Melnyk Teofila
29.  Michnowicz Anna
30.  Milczarek Krystyna
31.  Mrożek Wiesława
32.  Murias Zofia
33.  Okulicz Jadwiga
34.  Olejnik Stanisław
35.  Opala Edward
36.  Piesik Halina
37.  Pukownik Helena
38.  Radkowiak Leokadia
39.  Rakoczy Stanisława
40.  Ratkowiak Bogdan
41.  Reszke Maciej
42.  Romanowska Krystyna
43.  Schletz Janina
44.  Sienkiewicz Antonina
45.  Skoneczna Halina
46.  Suchacki Henryk
47.  Szemeta Halina
48.  Szulc Piotr
49.  Szymański Jerzy
50.  Tyrzyk Marian
51.  Witek Zenona
52.  Wojtaszczyk Marian
53.  Wójcik Eugenia



Jesteśmy wśród najlepszych!

tarcza 2019 2020

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas