Witamy

i love banner

 

 

 

 

hostgator domain coupon

 

10 marca 2015 r. w naszej szkole z okazji Dnia Kobiet odbył się I Szkolny Kongres Kobiet, w którym wzięły udział wszystkie uczennice oraz nauczycielki i pracownice szkoły. W trakcie kongresu podjęto wiele ciekawych i ważnych dla kobiet tematów. Pani G. Radziemska (inspektor ds. patologii w Urzędzie Miasta) mówiła o przemocy wobec kobiet, pani I. Odejewska (właścicielka Canpolu) o kobietach w biznesie. Uczennice naszej szkoły przygotowały następujące wystąpienia: M. Zajączkowska - O feminizmie, A. Ginter – Czym jest gender? , M. Rudnicka – Sytuacja kobiet w krajach arabskich, D. Frieda – Wzorce kobiecości na przestrzeni wieków, P. Bartos – Najczęstsze stereotypy na temat kobiet, D. Karpińska – Ideał mężczyzny na przestrzeni wieków i P. Szymańska – O handlu kobietami. Kongres cieszył się dużym zainteresowaniem kobiet naszej szkoły, ponieważ dotyczył istotnych problemów współczesnego świata. W przyszłym roku planujemy zorganizować powiatowy kongres kobiet. Już dziś zapraszamy uczennice z całego powiatu człuchowskiego.

kong2015kong2015 1kong2015 2kong2015 3kong2015 4kong2015 5

REKRUTACJA na 2019/2020

Plakat LO 2019Ulotka LO nad Jeziorem A4 do DLUlotka LO nad Jeziorem A4 do DL 2

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas