Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

baner 2020 2021

Świadectwa ukończenia szkoły rozdane. Zawsze był to moment radosny, bo zapowiadał wejście w samodzielną dorosłość. Dziś znaczy niby to samo, a jednak jest inaczej. Jakoś smutnie. Nie było uroczystego pożegnania w auli, nie było przemówień i podziękowań. No cóż. Wszyscy rozumiemy, że to trudny i niebezpieczny czas. Ale warto powiedzieć, że 23 uczniów otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Najwyższa średnia to 5,53. Gratuluję świetnych wyników. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów i mamy nadzieję, że wartości kultywowane w naszej szkole pozostaną z nimi na całe życie, że nigdy nie zapomną, że praca nad sobą nigdy się nie kończy, i że pomaganie potrzebującym jest dobre. Dodam jeszcze, że miło było słyszeć, że wszyscy marzyli o powrocie do szkoły i o tradycyjnym zakończeniu. Ja też przyznam, że szkoła bez uczniów jest pusta i smutna. Mam nadzieję, że nasi tegoroczni Absolwenci nie zapomną o swojej szkole i będą z nami utrzymywać kontakt. Dziś życzę powodzenia na maturze.

dyrektor szkoły
Krystyna Łuczycka

absolwenci 2020 1absolwenci 2020 2
absolwenci 2020 3absolwenci 2020 4
absolwenci 2020 5absolwenci 2020 6
absolwenci 2020 7absolwenci 2020 8

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarcza 2019 2020

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas