Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

baner 2020 2021

nlMarszałek województwa pomorskiego i Dziennik Bałtycki patronowali plebiscytowi „NAUCZYCIEL na MEDAL”. W wyniku głosowania polonistka z naszej szkoły p. Krystyna Łuczycka zajęła I miejsce w powiecie człuchowskim w kategorii NAUCZYCIEL LICEUM. Gratulujemy i cieszymy się, że to właśnie nauczyciel naszej szkoły zdobył tak szacowny i prestiżowy tytuł. Warto tu wspomnieć także o p. Ilonie Karmańskiej, która również była zgłoszona przez uczniów do tego plebiscytu. Zgłoszenie można traktować jako wyraz uznania, szacunku i sympatii uczniów do obu pań. Jeszcze raz, w imieniu społeczności szkolnej, gratuluję Paniom i życzę dalszych sukcesów w pracy.

 

 

 

nl2nl4
n-ln-l

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarcza 2019 2020

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas