Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

mLegitymacja

Przystąpiliśmy do programu mLegitymacja. Drogi uczniu!!! Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. Mając mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły.

mLegitymacja

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Przypominamy o konieczności dokonania wpłaty na ubezpieczenie grupowe NNW uczniów. Termin wpłat upływa 18 października 2019 r. Wysokość składki wynosi 33,80 zł./uczeń. Ubezpieczenie jest dobrowolne.

Informacje

2 października obchodziliśmy w szkole Międzynarodowy Dzień bez Przemocy.
Zorganizowaliśmy akcję informacyjną, dotyczącą przemocy oraz sposobów jej zapobiegania. Pamiętajmy, że przemoc nie jest rozwiązaniem problemu i jeżeli jej doświadczymy, musimy powiadomić o tym innych, np. nauczyciela, wychowawcę, pedagoga.

Trzeba dodać, że to dzień ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2007 roku.

Data 2 października nie jest przypadkowa – właśnie tego dnia przypada rocznica urodzin Mahatmy Gandhiego, przywódcy indyjskiego ruchu niepodległościowego oraz pioniera filozofii i strategii działania bez przemocy.
„Nie tylko 2 października, ale tak naprawdę każdego dnia powinna przyświecać nam jedna zasada: zasada unikania i zwalczania jakiejkolwiek przemocy. Każda przemoc jest zła i na żadną nie powinno być naszej zgody” – podkreśla Rzecznik Praw Dziecka, Marek Michalak i przypomina o idea kampanii społecznej RPD „Reaguj na przemoc wobec dzieci. Masz obowiązek”.

Irmina Osińska, Krystyna Koniec, Wiktoria Dąbrowska, Zuzanna Ponikowska

dbp2019 1dbp2019 1dbp2019 1dbp2019 1dbp2019 1dbp2019 1

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas