Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

mLegitymacja

Przystąpiliśmy do programu mLegitymacja. Drogi uczniu!!! Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. Mając mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły.

mLegitymacja

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Przypominamy o konieczności dokonania wpłaty na ubezpieczenie grupowe NNW uczniów. Termin wpłat upływa 18 października 2019 r. Wysokość składki wynosi 33,80 zł./uczeń. Ubezpieczenie jest dobrowolne.

Informacje

otrzesiny kla pierwszych 2019 3W poniedziałek była uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020, a we wtorek młodzież naszej szkoły przyjęła w szeregi uczniowskie uczniów klas pierwszych – odbyły się otrzęsiny.
Każda z klas pierwszych zaprezentowała się tematycznie – klasa 1a - jako bobasy, klasa 1b- jako postacie starożytne, klasa 1c – „Janusze i Grażyny”, 1d „Karyny i Sebixy” , klasa 1e – lata 80-te, a 1f - jako Smerfy.
Były również konkurencje, podczas których uczniowie klas pierwszych prezentowali swoje mocne strony i znakomicie się bawili.
Wszystkie konkurencje były punktowane.
Po dogrywce, która polegała na napisaniu wiersza o swoim wychowawcy, wygrała klasa 1e i to ona za rok przygotuje otrzęsiny klas pierwszych.
Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i uczestnictwo w otrzęsinach bardzo serdecznie dziękujemy. Bawiliście się świetnie i o to chodziło. 

Zdjęcia z otrzęsin możecie obejrzeć w naszej galerii. Zapraszamy.

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas