Oferta edukacyjna

i love banner

plakat 2018 1

 

1a Klasa językowa (język angielski)
Jeżeli chcesz swobodnie poruszać się we współczesnym świecie – język angielski to podstawa. Gwarantujemy Ci lekcje w nowoczesnym laboratorium językowym, doświadczonych lektorów oraz możliwość uzyskania certyfikatu z języka angielskiego.

 

1b Klasa medyczno-psychologiczna (biologia, chemia)
Chcesz być lekarzem, stomatologiem, psychiatrą, psychologiem, ratownikiem medycznym, opracowywać nowe technologie, pracować w renomowanych laboratoriach - skorzystaj z naszej oferty. Gwarantujemy warsztaty w nowopowstałych szkolnych laboratoriach: chemicznym i biologicznym oraz zajęcia wyjazdowe na Akademii Pomorskiej i Uniwersytecie Gdańskim.

 

1c Klasa inżynierska (matematyka, fizyka/informatyka)
Nauka w tej klasie da ci świetne podstawy z matematyki, fizyki i informatyki oraz umożliwi podjęcie studiów na kierunkach politechnicznych i inżynierskich, a w przyszłości bardzo dobrze płatną pracę.

 

1d Klasa prawniczo-humanistyczna (historia, język polski)
Jeżeli w przyszłości planujesz pracować jako sędzia, adwokat, prokurator, policjant, dziennikarz, strażak, żołnierz zawodowy – ta klasa to najlepszy wybór. Gwarantujemy Ci udział w warsztatach prowadzonych przez osoby pracujące na co dzień w sądownictwie i służbach mundurowych. Klasa objęta patronatem Sądu Rejonowego w Człuchowie.

 

1e Klasa ogólna
Nie masz jeszcze sprecyzowanych planów zawodowych, nie dokonałeś/łaś ostatecznego wyboru - podejmij naukę w klasie ogólnej. Będziesz miał/miała rok na podjęcie decyzji i dokonanie wyboru tylko tych przedmiotów rozszerzonych, które Ciebie interesują.

 

Ulotka LO 2018 s2

REKRUTACJA na 2018/2019

plakat 2018

  • icon O szkole
  • icon Nasze osiągnięcia
  • icon Rekrutacja do klas pierwszych
  • icon Almanach absolwentów
  • icon Multimedia
Listy absolwentów, zdjęcia klasowe, wspomnienia, zjazdy... Read More

GALERIA ZDJĘĆ

pion JPG

Szkolny fanpage