Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

baner 2020 2021

Wczoraj, tj. 27 lutego uczestniczyliśmy w uroczystości 90 urodzin nauczycielki – polonistki naszej szkoły. Pani Bagińska pracowała w naszym liceum 35 lat. Choć już długo jest na emeryturze, to wciąż jest aktywna i twórcza. Pisze artykuły do Merkuriusza Człuchowskiego.
Piękne życzenia napisała Natalia z I d, a Michalina, Agata z IIIa, Klaudia z IIb i Kacper z IIa uświetnili to urodzinowe przyjęcie cudownym muzycznym prezentem. Życzymy Pani Profesor sto lat ?….oj znacznie więcej.

p baginska 1p baginska 1p baginska 1p baginska 1p baginska 1p baginska 1p baginska 1p baginska 1

Bez tytułu 1

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarcza 2019 2020

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas