Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

baner 2020 2021

Przedstawiamy fotoreportaż z premierowego pokazu warsztatowego naszych uczniów i uczennic, który odbył się dnia 28 listopada br. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Scenariusz pokazu pn. "Scenograjki" oraz warsztat teatralno-dramowy został przygotowany przez szefa artystycznego Teatru STOP z Koszalina pana Mirosława Glinieckiego - reżysera, pedagoga, autora scenariuszy teatralnych. Spektakl odbywał się w ramach V WarsztatuTeatralno-Dramowego Teatru STOP, w dniach 25-28 listopada br., w którym uczestniczyli wyróżnieni uczniowie i uczennice naszej szkoły.  Program został zrealizowany ze środków Miejskiego Programu Twórczej Profilaktyki Urzędu Miejskiego w Człuchowie.

niewiem 1niewiem 1niewiemniewiem 1niewiem 1niewiem 1niewiem 10niewiem 10niewiem 10niewiem 10niewiem 10niewiem 10

Obsada:

Bianka Białasik, Kinga Dykier, Emilia Gliszczyńska, Michalina Gliwka, Agata Hrycikowska, Kacper Janiak, Wojtek Kaczmarek, Wiktoria Kowalik, Karolina Lemańczyk, Magda Madej, Hania Matwijewicz, Karolina Murdza, Hubert Nowak, Weronika Sieg, Daniel Sprenger, Daria Sprenger, Julia Sztuczka, Wiktoria Wojciechowska.

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarcza 2019 2020

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas