Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

baner 2020 2021

W ramach obchodów 6. Pomorskiego Tygodnia Edukacji Prawnej odbyły się w naszej szkole różne wydarzenia, które przybliżyły nam podstawowe zagadnienia z dziedziny prawa oraz wymiaru sprawiedliwości. W Sądzie Rejonowym w Człuchowie wzięliśmy udział, w kolejnej już, symulacji rozprawy, której bacznie przyglądał się sędzia Czesław Szymanówka .
 Z kolei 18 listopada 2019 r. uczestniczyliśmy w warsztatach dotyczących zagrożeń i pułapek życia codziennego i ich konsekwencji prawnych, prowadzonych przez panią asystent sądową Agnieszkę Przytarską. Zajęcia uświadomiły nam, że „nieznajomość prawa szkodzi”. Dowiedzieliśmy się, do jakich organizacji możemy zwrócić się o pomoc w trudnych sytuacjach życiowych, w jaki sposób powinniśmy reagować na pisma urzędowe, a także jak przebiegają procesy sądowe.
Również w ramach obchodów 6. Pomorskiego Tygodnia Edukacji Prawnej 21 listopada 2019r. gościliśmy w murach szkoły przyszłą panią doktor prawa finansowego Annę Skolimowską z Instytutu Prawa i Administracji w Słupsku, która, wraz ze swoim asystentem, przybliżyła nam, w czasie wykładu i warsztatów, problem przestępstw "białych kołnierzyków”.
prawo1prawo1prawo1prawo1prawo1prawo1prawo1prawo1
prawo1prawo1
prawo1

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarcza 2019 2020

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas