Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

20191030 080815Trójka naszych uczniów, podopiecznych p. Dagmary Szymańskiej zdobyła wyróżnienia w konkursie literackim p.n. "Fonoholicy są wśród nas". Na konkurs organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Człuchowie wpłynęły prace ze szkół całego powiatu. Jury oceniające prace, wziąwszy pod uwagę nie tylko wymogi formalne i poprawność językową, ale też innowacyjne podejście do tematu, postanowiło nagrodzić Agatę Krauze, Zuzannę Stachowiak i Szymona Kowalczyka- uczniów klasy 1a naszego liceum!

Gratulujemy!

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarcza 2019 2020

REKRUTACJA na 2020/2021

Plakat LO 2019

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas