Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

mLegitymacja

Przystąpiliśmy do programu mLegitymacja. Drogi uczniu!!! Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. Mając mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły.

mLegitymacja

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Przypominamy o konieczności dokonania wpłaty na ubezpieczenie grupowe NNW uczniów. Termin wpłat upływa 18 października 2019 r. Wysokość składki wynosi 33,80 zł./uczeń. Ubezpieczenie jest dobrowolne.

Informacje

Dzisiaj obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość została przygotowana przez klasę 1a. Inscenizacja pokazująca życie  szkoły wywołała dużo radości i uśmiechu. Parodiowanie szkolnej rzeczywistości zawsze jest zabawna. Duże zdziwienie, a potem ciekawość i rozbawienie, wywołały słynne słoiki z karteczkami, na których uczniowie wypisali, za co szanują nauczycieli. Dziękuję w imieniu wszystkich pracowników szkoły za życzenia

dyrektor szkoły
Krystyna Łuczycka

IMG 20191011 WA0020 resizedIMG 20191011 WA0020 resizedIMG 20191011 WA0020 resized

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas