Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

mLegitymacja

Przystąpiliśmy do programu mLegitymacja. Drogi uczniu!!! Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. Mając mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły.

mLegitymacja

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Przypominamy o konieczności dokonania wpłaty na ubezpieczenie grupowe NNW uczniów. Termin wpłat upływa 18 października 2019 r. Wysokość składki wynosi 33,80 zł./uczeń. Ubezpieczenie jest dobrowolne.

Informacje

powiatowa inauguracja 2019 6W piątek, 30 września, oficjalnie i uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Całej uroczystości przyświecała łacińska maksyma: Aspera res prima est, sed fert industria laudem, co znaczy: na początku wysiłek jest rzeczą przykrą, ale przynosi chlubne zwycięstwo.
Była to także znakomita okazja, aby pogratulować dyrektorom szkół, którzy zostali w tym roku powołani na to stanowisko. Także nauczyciele dyplomowani i mianowani odebrali akty powołania z rąk Starosty człuchowskiego p. Aleksandra Gappa.
Całość uświetniły występy naszych szkolnych artystów. No i teraz już możemy spokojnie pracować do czerwca 2020 roku :-).

Więcej zdjęć możecie obejrzeć w naszej galerii.

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas