Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

mLegitymacja

Przystąpiliśmy do programu mLegitymacja. Drogi uczniu!!! Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. Mając mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły.

mLegitymacja

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Przypominamy o konieczności dokonania wpłaty na ubezpieczenie grupowe NNW uczniów. Termin wpłat upływa 18 października 2019 r. Wysokość składki wynosi 33,80 zł./uczeń. Ubezpieczenie jest dobrowolne.

Informacje

24 września w Kawiarni Literackiej świętowaliśmy urodziny Cypriana Norwida, który urodził się 24 września 1821. Przybliżyliśmy sylwetkę tego tajemniczego romantyka. Warto poznać jego biografię i podziwiać bogate życie poety. Poza jego życiorysem warto przede wszystkim poznać twórczość, w której skład wchodzą nie tylko trudne teksty jego wierszy, kojarzone ze szkoły, ale także dzieła plastyczne, o których mało kto słyszał albo miał okazję podziwiać. Zachęcam do dołączenia do grona tych, którzy analizują jego nie zawsze jednoznaczne utwory i chylą czoło jego geniuszowi. Warto poznać lepiej Norwida i zobaczyć jak niezwykłym, i wszechstronnym był on artystą. Życzę miłej lektury. Przy okazji dziękuję wszystkim uczniom, którzy tę edycję Kawiarni przygotowali, szczególnie Julce z IIa.

Dyrektor szkoły Krystyna Łuczycka

kawiarenka 1kawiarenka 1kawiarenka 1

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas