Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

infoW związku z licznymi pytaniami informujemy, że dla uczniów, którzy ukończyli w bieżącym roku szkolnym szkołę podstawową, zostaną utworzone trzy klasy pierwsze:

1. Klasa inżynierska z rozszerzoną matematyką, fizyką i geografią - w związku z tym, uczniowie zobowiązani są zakupić do tych przedmiotów podręczniki w zakresie rozszerzonym, do przedmiotów pozostałych (z wyłączeniem języków obcych) - w zakresie podstawowym,

2. Klasa prawniczo-humanistyczna z rozszerzoną historią, wos-em i językiem polskim - w związku z tym, uczniowie zobowiązani są zakupić do tych przedmiotów podręczniki w zakresie rozszerzonym, do przedmiotów pozostałych (z wyłączeniem języków obcych) - w zakresie podstawowym, Klasa powstała z połączenia klasy językowej oraz prawniczo-humanistycznej.

3. Klasa medyczno-psychologiczna z rozszerzoną biologią, chemią i fizyką - w związku z tym, uczniowie zobowiązani są zakupić do tych przedmiotów podręczniki w zakresie rozszerzonym, do przedmiotów pozostałych (z wyłączeniem języków obcych) - w zakresie podstawowym,

LINK do wykazu podręczników.

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas