Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

W tym roku możemy pochwalić się 100% zdawalnością matury z języka polskiego, języka angielskiego i języka niemieckiego. Prezentujemy średnie wyniki z pisemnych egzaminów obowiązkowych na tle powiatu i województwa.

Wyniki matury 2019

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Było bardzo uroczyście. Na podkreślenie zasługuje fakt, że aż 44 uczniów z kl. I i II otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy im sukcesu. Nie zabrakło podziękowań i występów.

Zakończenie roku.

Wakacje

Życzę, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne, pełne niezapomnianych przeżyć i cudownych wrażeń. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie na długo w Waszej pamięci wyłącznie jako wspaniale spędzony czas. K. Łuczycka, dyrektor szkoły

Wakacje!

zr2019 13No i zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Było bardzo uroczyście. Gościliśmy dyrektora Powiatowego Ośrodka Edukacji, Kultury, Sportu I Turystyki p. W. Strojka, przewodniczącego Rady Rodziców Szkoły p. Sz. Kowalika oraz przedstawicielkę prezydium Rady Rodziców Szkoły p. J. Ekert. Byli również rodzice naszych uczniów.

Bardzo cieszymy się, że tak wielu rodziców żegnało z nami rok szkolny. Nie zabrakło również szefowej Dziennika Bałtyckiego.
Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że aż 44 uczniów z kl. I i II otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy im sukcesu.
W uroczystości brali udział także tegoroczni absolwenci, a Ola Borowska odebrała nagrodę Starosty „Primus inter pares”. Ola jest absolwentką, która ukończyła naszą szkołę z najwyższą średnią ocen końcowych. Gratulujemy!
Nie zabrakło podziękowań dla tych, którzy w jakiś szczególny sposób zaznaczyli się w życiu szkolnym. Mam nadzieję, że wszyscy nagrodzeni poczuli się wyjątkowo uhonorowani, bo taki był cel.
A na koniec wystąpili nasi szkolni artyści w koncercie smooth jazzowym. Jak zawsze, w ich wykonaniu, było pięknie. I tak ”śpiewająco” pożegnaliśmy ten rok szkolny 2018/2019.
Warto tu jeszcze dodać, że nasi artyści otrzymali bilety wstępu na wszystkie koncerty lipcowego boogie woogi.
A ja wszystkim uczniom życzę pięknego i bezpiecznego wakacyjnego czasu.


Dyrektor szkoły
Krystyna Łuczycka

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć. Zdjęcia pochodzą ze strony: http://czluchow.naszemiasto.pl/artykul/czluchow-zakonczenie-roku-szkolnego-w-liceum

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

REKRUTACJA na 2019/2020

Plakat LO 2019Ulotka LO nad Jeziorem A4 do DL 2

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas