Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

mLegitymacja

Przystąpiliśmy do programu mLegitymacja. Drogi uczniu!!! Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. Mając mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień...

mLegitymacja

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Wakacje trwały ponad 10 tygodni, a dzisiaj uroczyście rozpoczęliśmy już kolejny rok szkolny 2019/2020. Kochani, jeszcze tylko ponad 40 tygodni i znowu wakacje!!!, a póki co – powodzenia w nowym roku szkolnym 2019/2020 :-)

Rozpoczęcie roku

ŚNIADANKO :-)

Śniadanie na powitanie nowego roku szkolnego 2019/2020. Tak, co roku, witamy wszystkich uczniów, a w szczególności uczniów klas pierwszych. ŚNIADANIE U CZARNIECCZYKÓW to u nas tradycja, więc czekajcie na więcej:-)

ŚNIADANKO :-)

Wczoraj odbyła się I ekologiczna debata „Strajk klimatyczny w LO - Nie dokarmiajmy Smoga!”. Była ona elementem prowadzonego w szkole od początku roku cyklu spotkań pod hasłem „Jestem Obywatelem”.
Debata poświęcona była ważnemu problemowi ekologicznemu, jakim jest zanieczyszczenie powietrza i smog. Młodzież przygotowała i wygłosiła kilka wystąpień panelowych: „Smog na poziomie globalnym”, „Polska martwą plama na mapie Europy”, „Czy wiesz jak dbać o ziemię?” oraz wyniki ankiety „ Smog jest groźny jak smok” - dotyczącej świadomości młodych ludzi na temat zagrożeń związanych z zanieczyszczeniem powietrza.
Mogliśmy też wysłuchać głosu ekspertów z Urzędu Miejskiego w Człuchowie oraz Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie i podjąć dyskusję na temat ważnych dla nas zagadnień związanych z ochrona powietrza.
Mamy nadzieję, że choć w małym stopniu przyczyniliśmy się do budowania postaw proekologicznych i uświadomiliśmy Wam, że są one nie tylko związane z poziomem życia, ale także z ochroną środowiska i dbałością o naszą planetę.
Apelujemy – nie czekajcie co zrobią inni, co robi rząd – zacznijmy od siebie. Każdy z nas musi dbać o środowisko na wszelkie możliwe sposoby!

IMG 20190603 WA0003IMG 20190603 WA0003IMG 20190603 WA0003

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

REKRUTACJA na 2019/2020

Plakat LO 2019Ulotka LO nad Jeziorem A4 do DL 2

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas