Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

mLegitymacja

Przystąpiliśmy do programu mLegitymacja. Drogi uczniu!!! Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. Mając mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły.

mLegitymacja

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Przypominamy o konieczności dokonania wpłaty na ubezpieczenie grupowe NNW uczniów. Termin wpłat upływa 18 października 2019 r. Wysokość składki wynosi 33,80 zł./uczeń. Ubezpieczenie jest dobrowolne.

Informacje

Uczestniczyliśmy wczoraj w wielkim wydarzeniu kulturalnym. Do naszego miasta przyjechał Wojciech Kuczok – prozaik, krytyk filmowy, scenarzysta. Autor powieści „Gnój”, za którą dostał Nagrodę Literacką NIKE oraz Paszport „Polityki”. Napisał też scenariusz do filmu M. Piekorz „Pręgi”, który dostał główną nagrodę na festiwalu filmowym w Gdyni.
Warto było pójść na spotkanie i posłuchać wypowiedzi tego uznanego współczesnego pisarza.
Wszystkich zainteresowanych informuję, że w naszej szkolnej bibliotece mamy powieści tego autora. Zachęcam do czytania.

Krystyna Łuczycka

IMG 20190517 WA0000IMG 20190517 WA0000IMG 20190517 WA0000

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas