Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

W tym roku możemy pochwalić się 100% zdawalnością matury z języka polskiego, języka angielskiego i języka niemieckiego. Prezentujemy średnie wyniki z pisemnych egzaminów obowiązkowych na tle powiatu i województwa.

Wyniki matury 2019

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Było bardzo uroczyście. Na podkreślenie zasługuje fakt, że aż 44 uczniów z kl. I i II otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy im sukcesu. Nie zabrakło podziękowań i występów.

Zakończenie roku.

Wakacje

Życzę, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne, pełne niezapomnianych przeżyć i cudownych wrażeń. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie na długo w Waszej pamięci wyłącznie jako wspaniale spędzony czas. K. Łuczycka, dyrektor szkoły

Wakacje!

wynikiW czwartek, 4 lipca, tegoroczni abiturienci otrzymali świadectwa dojrzałości. Gratulujemy wszystkim serdecznie. W tym roku możemy pochwalić się 100% zdawalnością matury z języka polskiego, języka angielskiego i języka niemieckiego. Poniżej prezentujemy średnie wyniki w naszej szkole z pisemnych egzaminów obowiązkowych (na poziomie podstawowym) na tle powiatu i województwa:

Informujemy, że od dnia 01.07.2019 r. rolę Inspektora Ochrony Danych Osobowych, w naszej szkole,  pełni Pani Magdalena Maria Kowalczyk.

Kontakt z IODO:,
a) adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
b) numer telefonu: 59 83 45 366

1. Egzamin poprawkowy z historii – 28 sierpnia 2019 r., godz. 8.00, sala nr 4

2. Egzamin poprawkowy z matematyki – 28 sierpnia 2019 r., godz. 9.00, sala nr 27

wakacje

Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły wakacje – czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Całej szkolnej społeczności, uczniom, nauczycielom składam gorące podziękowania za zaangażowanie na rzecz szkoły, za aktywność i wysiłek włożony w działania dydaktyczne, promocyjne, artystyczne i społeczne.

Życzę, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne, pełne niezapomnianych przeżyć i cudownych wrażeń. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie na długo w Waszej pamięci wyłącznie jako wspaniale spędzony czas.

 

dyrektor szkoły
Krystyna Łuczycka

zr2019 13No i zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Było bardzo uroczyście. Gościliśmy dyrektora Powiatowego Ośrodka Edukacji, Kultury, Sportu I Turystyki p. W. Strojka, przewodniczącego Rady Rodziców Szkoły p. Sz. Kowalika oraz przedstawicielkę prezydium Rady Rodziców Szkoły p. J. Ekert. Byli również rodzice naszych uczniów.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I i II oraz absolwentów szkoły na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

Uroczystość odbędzie się dnia 19 czerwca br. (środa),  o godz. 9.00, w szkolnej auli.

wolnaW piątek gościliśmy w Muzeum Regionalnym w Człuchowie na otwarciu wystawy "30 Lat Wolnej Polski". Szczególnym zainteresowaniem, wśród naszej młodzieży, cieszyły się zdjęcia zestawiające Człuchów sprzed kilkudziesięciu lat oraz współczesne oblicze miasta.

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

REKRUTACJA na 2019/2020

Plakat LO 2019Ulotka LO nad Jeziorem A4 do DL 2

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas