Aktualności

i love banner

 

 

 

 

Absolwenci szkoły podstawowej!

Absolwenci gimnazjum!

Zapraszamy Was serdecznie na dzień otwarty liceum, który odbędzie się
dnia 2 kwietnia br. (wtorek) w godz. 9.00-12.30.

3 miejsceSerdecznie gratulujemy drużynie dziewcząt w składzie:

Ginter Monika, Ginter Zofia, Kusz Julia, Langkafel Paulina, Lemańczyk Karolina, Obarzanek Julia, Pruska Kinga, Sieg Weronika, Sprenger Daria, Sywyj Alicja, Wisiecka Klaudia

zajęcia III miejsca w Licealiadzie Powiatu Człuchowskiego w piłce siatkowej dziewcząt.

Życzymy dalszych sukcesów :-)

SKMBT C20319032210340Serdecznie gratulujemy drużynie "Pajarito" w składzie:
 
Jacek Kiedrowski, Jakub Pszczoła, Miłosz Menio, Adrian Bernacki, Mateusz Nickowski 
 
zajęcia II miejsca w turnieju League of Legends.
 
Życzymy dalszych sukcesów :-)

Dzisiaj uczestniczyliśmy w VIII Człuchowskich Powiatowych Targach Pracy. Była to znakomita forma promocji naszej szkoły. Przedstawiliśmy zainteresowanym uczniom szkół podstawowych ofertę edukacyjną liceum, prowadziliśmy rozmowy, a także udzielaliśmy odpowiedzi na nurtujące uczniów pytania. Dziękuję Biance i Wiktorii za duże zaangażowanie. Uczniowie klas gimnazjalnych i ósmoklasiści – czekamy na Was!

targi targi targi targi targi

W naszej szkole wiosna przyjęta została na sportowo. Młodzież mogła przyjemnie i aktywnie spędzić kilka godzin w szkole w inny sposób niż zazwyczaj. Każdy uczeń miał okazję zażyć aktywności: fizycznej - w siatkówce, tenisie stołowym, zumbie i umysłowej - w sudoku, w szachach. Dla mniej aktywnych - mini maraton filmowy. Byli też tacy, co wiosny szukali w terenie… Mam nadzieję, że każdy z nas poczuł, że wiosna jest z nami i mimo chwilowej niepogody, będzie cieszył się jej urokami.

wiosna 2019wiosna 2019wiosna 2019wiosna 2019wiosna 2019wiosna 2019wiosna 2019wiosna 2019

1 marca na człuchowskim rynku odbył się happening pt. ”I love my planet”. Wzięliśmy udział w tej akcji. Kacper wygłosił referat na temat naszych działań w tym zakresie. Powiedział o ostatniej debacie panelowej dotyczącej smogu i jego skutków oraz zapowiedział koleją, już o powiatowym zasięgu, debatę z udziałem nie tylko naszych uczniów, ale także ekspertów. Cieszy fakt, że młodzi ludzie chcą być świadomymi mieszkańcami naszej planety, chcą żyć w zdrowym środowisku i oddychać czystym powietrzem. Pamiętajmy – trzeba dbać o naszą planetę codziennie.

planetaplanetaplanetaplanetaplanetaplaneta

Obchody Światowego Dnia Zespołu Downa przypadają w pierwszy dzień wiosny. Wielu z nas założyło kolorowe skarpetki nie do pary, które są symbolem niedopasowania społecznego i jednocześnie solidaryzowania się z osobami z dodatkowym chromosomem. Ten dzień ma przełamywać stereotypy i pomóc osobom z Zespołem Downa oswajać się z ich odmiennością. Ważne jednak, żeby akceptacja stała się normą. Nie tylko raz w roku.

skarpetyskarpety

REKRUTACJA na 2019/2020

Plakat LO 2019Ulotka LO nad Jeziorem A4 do DLUlotka LO nad Jeziorem A4 do DL 2

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych