Aktualności

i love banner

 

 

 

 

Wzorem lat ubiegłych, 17. grudnia br. (poniedziałek) w naszej szkole organizowana jest akcja poboru krwi.

Przyjedzie krwiobus, czyli mobilny punkt poboru krwi. Jest to autobus ze specjalistycznym wyposażeniem, które pozwala przeprowadzać akcje krwiodawstwa w małych miejscowościach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji. Zapisy przyjmuje pielęgniarka szkolna. Rejestracja w godz. 9.00-12.00.

Dzisiaj z okazji Mikołajków poszliśmy z prezentami i ciastem do hospicjum i do Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego. Śpiewaliśmy kolędy. Wszyscy pensjonariusze byli zadowoleni z naszych odwiedzin. Bardzo dziękuję wszystkim uczniom za okazane serce i piękny świąteczny gest, aby podzielić się dobrem z chorymi i starymi ludźmi. Warto pamiętać, że najbardziej niezmiennym i ważnym pytaniem życia jest: co robisz dla innych? Cieszę się, że uczniowie doskonale czują, że posiadanie wielkiego serca nie ma nic wspólnego z wartością konta bankowego. Czują, że każdy ma coś, co może dać innym.

Dyrektor szkoły Krystyna Łuczycka

hospicjumhospicjumhospicjum

Dzisiaj odwiedził nas szczególny gość. Przyniósł dobre słowo oraz zdrowe i słodkie prezenty. Niestety nie mógł wziąć udziału w Mikołajkowym Turnieju Piłki Koszykowej zorganizowanym w naszej szkole, ponieważ popędził dalej. Dziękujemy Mikołaju!

mikołajmikołajmiko6mikomikołajmikołaj

23 listopada 2018 roku klasy pierwsze, które będą realizowały rozszerzenie z wiedzy o społeczeństwie i historii udały się do Sądu Rejonowego w Człuchowie. Celem nietypowej lekcji było poznanie pracy sądu i sędziego. Młodzież spotkała się z Panią Wiceprezes Sądu Agnieszką Biernikowicz, która w ciekawy sposób opowiadała o swojej pracy. Uczniowie zostali oprowadzeni przez Panią Wiceprezes po "zakamarkach” sądu. Mogli też obejrzeć i przymierzyć strój sędziego i ławnika.

sad 1sad 1sad 1

W zeszły piątek, na wesoło, klasa 2a przygotowała wróżby andrzejkowe. Wróżbita Ezoteriusz przepowiadał przyszłość, wróżył z kart, były balony z imieniem wybranki/wybranka i słodkie wróżby.

pf 1543839369

PucharSerdecznie gratulujemy

Aleksandrze Borowskiej

otrzymania stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

PucharSerdeczne gratulacje dla Jakuba Kasperowicza, Bartosza Matuły i Marcina Kijko

za zakwalifikowanie się do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Mediach.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas