Aktualności

i love banner

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Gimnazjalnych i Ogólnokształcących
im. St. Czarnieckiego w Człuchowie

serdecznie zapraszają

na uroczystość pożegnania absolwentów Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3
oraz zakończenie roku szkolnego uczniów klas I i II Liceum Ogólnokształcącego.

Uroczystość odbędzie się dnia 22 czerwca br. o godz. 9.00 w auli szkoły.

IMG 7308Że piątek jest ulubionym dniem tygodnia pracującego wszyscy wiedzą, przypominać nie trzeba. Nic więc dziwnego, że zeszłotygodniowy dzień matematyki przypadł właśnie na piątek! Wizja nadchodzącego weekendu niemal w całości zrekompensować winna naszym gościom konieczność uczestniczenia w przygotowanych przez klasę 3g, znanych matematycznych świrów, atrakcjach.

Tyle chciałam powiedzieć w ramach prawie oficjalnych prawie przeprosin i więcej not z zażaleniami przyjmować nie będziemy!

Przechodząc teraz do opisu wydarzeń z dnia Królowej Nauk, rozpocznę od konkursu matematycznego, którego uczestnicy w zazdrość mogliby wprawić nawet Pendolino! Żaden pociąg nie może bowiem równać się z zawrotną prędkością, jaką nasi licealiści osiągali, podróżując od od stacji do stacji, w celu rozwiązywania kolejnych łamigłówek.

Największymi gwiazdami piątku byli jednak niewątpliwie sami organizatorzy wydarzenia. Młodzi, pełni pasji i energii, z błyszczącymi podekscytowaniem (i kto ich tam wie czym jeszcze) oczami, doskonale sprawdzili się w roli mówców i powalili widownię na kolana. Chociaż tak właściwie to nie wiem, tak na pewno to wiadomo jedynie, że po wszystkim sami padli na ziemię.

Takim oto sposobem wszyscy biorący udział w tym pięknym dniu wzbogacili swoją wiedzę. Myślę, że wszyscy są z tego powodu zachwyceni i teraz sami zaspokoją swój głód na większą dawkę matematyki!

Zdjęcia w szkolnej galerii.

28 maja klasa 1c wybrała się na całodniowy spływ kajakowy po Brdzie. Pogoda była znakomita a humor dopisywał każdemu. Jak to bywa na każdym spływie, nie obeszło się bez żadnych komplikacji. Po kilkugodzinnej wyprawie rzeką, uczestnicy wycieczki zatrzymali się w zajeździe Fojutowo, gdzie po krótkim spacerze można było coś przekąsić. Mimo zmęczenia wszyscy byli zadowoleni z tak udanej wyprawy.

splyw2018 1splyw2018 1splyw2018 1splyw2018 1

Akcja czytelnicza "Przedszkolaki słuchają, gdy gimnazjaliści im czytają" dobiegła końca. Przez trzy lata uczniowie naszego gimnazjum czytali bajki przedszkolakom z Przedszkola Miejskiego "Jacek i Agatka". Wszystkim, którzy zaangażowali się w projekt serdecznie dziękujemy.

IMG 201IMG 203

Uczniowie naszego Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 ponownie mają najlepsze wyniki z egzaminu gimnazjalnego w powiecie człuchowskim!

Gratulujemy!

w gimn 1w gimn 2

Uwaga uczniowie i uczennice!

Prosimy o oddanie książek do biblioteki szkolnej do dnia 15.06.2018r.

Biegi sztafetowe, mecze piłki nożnej, zumba i tenis stołowy... A na zakończenie słodki upominek od pracowników szkoły. Tak wygladał Dzień Dziecka w naszej szkole.

Życzymy Wam wszystkim wszelkiej radości i uśmiechu.

Zdjęcia w szkolnej galerii.

REKRUTACJA na 2018/2019

plakat 2018

  • icon O szkole
  • icon Nasze osiągnięcia
  • icon Rekrutacja do klas pierwszych
  • icon Almanach absolwentów
  • icon Multimedia
Listy absolwentów, zdjęcia klasowe, wspomnienia, zjazdy... Read More

GALERIA ZDJĘĆ

pion JPG

Szkolny fanpage