Witamy

i love banner

 

 

 

 

hostgator domain coupon

 

13 kwietnia 2016 r.  Talent Show.

Talent albo się ma, albo… się go nie ma. Talentu człowieka się nie nauczy. A uczniowie naszej szkoły różne „talenta” mają. Od kilku lat cyklicznie organizujemy TALENT SHOW, aby promować pasje, hobby i zainteresowania naszych uczniów. Szwajcarski filozof H. F. Amiel powiedział, czym jest talent. Wg niego talent to robienie z łatwością tego, co jest trudne dla innych albo zupełnie nie do wykonania. Nasi uczniowie pokazali, że z łatwością grają na różnych instrumentach, śpiewają, tańczą, malują, rysują, recytują i tworzą poezję i prozę. To był naprawdę udany koncert. Przy okazji zaprezentowano kolejny tomik literacki naszych młodych twórców, zatytułowany „Kim jestem?” Dziękujemy wszystkim artystom. Fotoreportaż w naszej galerii.

 15 04 201622 04 2016

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas