Witamy

i love banner

 

 

 

 

hostgator domain coupon

 

W ubiegły piątek, 16 marca 2015 r., w naszej szkole stało się to, na co wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy. Na stoiskach były rozdawane ZA DARMO ciasta wszelkiego rodzaju i maści oraz masa innych kilokalorii. W dość żwawym tempie wyczyściliśmy wszystkie stoiska i zajęliśmy się podziwianiem uroczystości Dnia Patrona Szkoły – swoistego ewenementu, ponieważ odbył się u nas po raz pierwszy. A podziwiać było co. Korytarze, dzięki ochoczej, acz długiej i żmudnej pracy uczniów nabrały iście średniowiecznego klimatu. Wszyscy goście byli zachwyceni i szczerze zdumieni pomysłowością i kreatywnością autorów owej przemiany, w którym to zdumieniu ustępowali jedynie samym autorom.

Na bardzo wzniosłej, uroczystej i podniosłej części oficjalnej obchodów wszedł do naszej tradycji kolejny ewenement – nasz Starosta Człuchowski otrzymał tytuł Honorowego Ambasadora Szkoły wraz z możliwością wykorzystania trzech „n-ek”.

patron2015

Podziękowaniom, nagrodom, wyróżnieniom i pięknym przemowom niemal dosłownie nie było końca. Wielkim powodzeniem cieszyły się też wybory na Miss i Mistera szkoły. Tutaj również pokazaliśmy – a właściwie kandydaci i kandydatki pokazali – na co nas (ich) stać. Stefan Czarniecki może być z nas dumny. I miejmy nadzieję, że tak właśnie jest.

patron2015 1

Uczniowie naszej szkoły od wielu lat biorą udział w ogólnopolskim konkursie o Stefanie Czarnieckim pt. „Hetmany”. Każdego roku zdobywamy najwyższe miejsca. W tym roku nasza koleżanka z klasy III c Marta Mielniczek była najlepsza w Polsce i zajęła indywidualnie I miejsce, a zespół reprezentujący szkołę w składzie: Marta Mielniczek, Natalia Hnatczak i Konrad Peciak – II miejsce. Nagrody i dyplomy zostały już wręczone w Warszawie.

W tym roku szkolnym po raz pierwszy ogłosiliśmy konkurs plastyczny pt. „Stefan Czarniecki i jego czasy”. I miejsce jury przyznało Monice Karwasz z klasy III c i Agacie Zdanowicz z I klasy gimnazjum, miejsce drugie ex eaquo zajęły: Natalia Klinger z Ia i Patrycja Izdebska z. kl. IIc. Konkursowe prace zdobyły jeszcze jedno wyróżnienie. Zostały umieszczone w ważnych i strategicznych miejscach szkoły i mamy nadzieję, że staną się początkiem pięknej tradycji galerii prac naszych uczniów – kolejnych roczników.

patron2015 2

Kolejny konkurs, tym razem to konkurs fotograficzny. I miejsce jury przyznało ex eaquo: Zuzannie Sarnowskiej i Pameli Stroszain, a Patryk Ryża otrzymał wyróżnienie.

patron2015 3

Święto Szkoły to doskonała okazja żeby podziękować także tym, którzy okazali nam „wielkie serce” wspierając naszą działalność i tym, którzy z nami na co dzień współpracują

patron2015 4

Wszystkie zdjęcia w naszej galerii.

Treść i zdjęcia artykułu, który ukazał się na stronie czluchow.naszemiasto.pl

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas